Відгуки

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.ecoorganic.com.ua/reviews.html#sigProId1252afcc5f

О.В.Дмитренко
Зав.лабораторією компанii «Сігнет Холдінг»

Продукція компанії «Екоорганік» продовжує підтверджувати свою високу якість та ефективність.

Компанія «Сигнет Холдінг» застосувала наш продукт Еколайн Фосфітний К-Аміно на цукровому буряку. Метою застосування було підвищення вмісту цукру в коренеплодах за рахунок застосування спеціально підібраної комбінації L-α-амінокислот.

Застосування амінокислот разом с фосфором у фосфітній формі та калієм, спонукає рослину до переміщення цукрів від листової маси до коренеплоду.

Результати календарного контролю якості, яке проводив «Сигнет Холдинг»,  показали  відмінний результат ( див. таблицю)  

 

Віктор Іванович
Головний агроном СТОВ "Імпульс", м. Кам'янка
+38067-470-90-81
Наше підприємство почало працювати з лінійкою мікродобрив «Еколайн» від компанії «Екоорганік» в 2015 році. Як завжди, до всього нового, ставились з обережністю. В минулому році продукти зарекомендували себе добре і в 2016 році ми почали активно використовувати їх для підживлення наших культур. Результати перевершили всі наші сподівання. Результати, які були отримані на полях нашого підприємства вразили не тільки нас, але широкий круг господарників району та всієї області. Особливо вразило застосування інноваційного добрива «Еколайн Фосфітний К» ! Як ми знаємо, середня врожайність озимого ячменю у Черкаському регіоні складає 60-65 ц/га. На своїх посівах ми застосували добриво «Еколайн Фосфітний К» . Внесення проводили у фазу виходу в трубку в нормі 2 л/га. Результат – 92 ц/га на круг , а на деяких полях отримали 98 !!! центерів з 1 гектару. Наразі наше підприємство починає збір озимого ріпаку та озимої пшениці, де також застосовувалися добрива для позакореневого живлення від компанії «Екоорганік» . Попередньо ми оцінуємо врожаї по цих культурах, як дуже високі. Ми готові поділитися нашим досвідом зі всіма бажаючими!
Олександр Струк
Директор ТОВ «ГрінХарвест»
struk.85@mail.ru
+380 98 530 94 61
З компанією «Екоорганік» ми працюємо тривалий час. З минулого року ми запропонували своїм клієнтам добрива для позакореневого живлення «Еколайн» . Хочу відмітити високу якість продуктів та конкурентну ціну. В усіх господарствах, де використовувалися продукти компанії «Екоорганік» у 2015 році отримані гарні результати і на 2016 рік ми отримали багато замовлень на добрива лінійки «Еколайн» , зокрема «Бор» , «Кальцій-Бор» , «Фосфітний К» та інші.
КОПЫЛОВ ВАЛЕРИЙ
агроном по защите растений Agrofusion
v.kopylov@inagro.ua
+380 50 318 41 40
www.inagro.ua
Добрый день, уважаемые партнеры. Меня зовут Копылов Валерий, я являюсь агрономом по защите растений группы компаний AGROFUSION (ЧСП «Агрофирма «Родничок», ПП «Органик Системс»). В 2015 году мы тестировали на своих томатных полях несколько борсодержащих препаратов, среди которых был и Ваш препарат Еколайн Бор. Препарат зарекомендовал себя с наилучшей стороны, мы его использовали на двух подразделениях, результатом остались довольны. В 2016 году, при выборе продукта мы снова остановились на Эколайн Бор и будем использовать его на своих полях. 10.02.2016
Скопировать