День Поля 2017. м.Корець

11 липня 2017 року на полях ТОВ «Фаворит-Агро» (м.Корець) компанія «Екоорганік» разом з партнером ТОВ «Захід Агробізнес» та компаніями виробниками ЗЗР «БАСФ», «Самміт Агро» , «Нуфарм» та «Адама» провели День поля .

АГРО 2017: ПІДСУМКИ

З 7 по 10 червня 2017 року компанія «Екоорганік» приймала активну участь в XXIX Міжнародній Агропромисловій виставці «Агро 2017».

Мікродобрива Еколайн у системі передпосівного протруювання насіння ярих зернових культур.

    Ярі зернові культури – пшениця, ячмінь, овес займають менші посівні площі ніж озимі, але це не робить їх менш важливими у землеробстві нашої країни. Їх площі посіву можуть істотно зростати за умов несприятливої перезимівлі озимих, тому ці культури ще називають «страховими».

Позакореневе підживлення озимих ріпаків навесні

     Зима 2016 – 2017 рр. за температурним режимом була сприятливою для успішної перезимівлі озимих культур в тому числі і озимого ріпаку. Посіви на даний час знаходяться в основному у доброму та задовільному стані. Практично всі вони підживлені азотними добривами, однак для одержання високого врожаю ріпаку цього замало. 

Догляд проблемних посівів озимих зернових навесні 2017 року

     Період, від початку відновлення весняної вегетації озимих зернових культур до виходу в трубку, є достатньо критичним і справляє істотний вплив на урожайність цих культур. Щороку частина площ озимих зернових перебуває в незадовільному стані, деякі з них навіть доводиться пересівати через суттєве зрідження. До основної причини цього явища слід віднести пізні посіви по гірших попередниках, коли внаслідок дефіциту вологи сходи з'явились пізніше оптимальних строків, а тому  увійшли в зиму ослабленими, з слабко розвиненою кореневою системою. До факторів, що негативно впливають на стан посівів під час перезимівлі відносяться часті відлиги, яких на щастя у першій половині зими 2016/2017 років не спостерігалось, однак невідомо, які погодні умови складуться протягом лютого – березня і як це позначиться на рослинах озимих зернових.

Скопировать